Żaluzje

W asortymencie warszawskiej firmy Estera znajdą Państwo szeroki wybór żaluzji, stanowiących nie tylko estetyczny element dekoracji okiennej, ale także rodzaj osłony wewnętrznej skutecznie chroniącej przed zbytnim nasłonecznieniem pomieszczenia. W ofercie znajdują się żaluzje:

  • drewniane,
  • aluminiowe,
  • panelowe,
  • pionowe.

Każdy z modeli dostępny jest w wielu kolorach i wymiarach, a także posiada odmienne parametry techniczne. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową pomoc w wyborze osłony okiennej, która będzie spełniała ich potrzeby oraz pasowała do aranżacji wnętrza.

Zapraszamy do zapoznania się z parametrami technicznymi oraz wzornikiem kolorów oferowanych przez naszą firmę żaluzji.

Żaluzje drewniane

Żaluzje wykonane z drewna sprawiają, że wnętrze nabiera eleganckiego a zarazem nowoczesnego charakteru. Nasza firma oferuje Państwu osłony dostępne w piętnastu kolorach, o szerokości lameli wynoszącej 25 mm lub 50 mm. Ten model posiada zarówno opcję sterowania ręcznego jak i elektrycznego.

Żaluzje aluminiowe

Model cieszący się niesłabnącą popularnością ze względu na bogatą kolorystykę oraz swobodną możliwość regulacji zaciemnienia. W naszej ofercie z łatwością znajdą Państwo osłonę albuminową, która pasuje do odcienia oraz wystroju każdego wnętrza. Ich dodatkowym atutem jest dolny uchwyt, który zapobiega odchylaniu się na przykład na skutek przeciągu.

Żaluzje panelowe

Ten model jest niezwykle funkcjonalny ze względu na szerokie możliwości jego zastosowania. Żaluzje panelowe poza osłoną okienną z powodzeniem mogą pełnić także rolę ścianki działowej bądź przesuwnych drzwi. Istnieje możliwość przymocowania ich zarówno do ściany jak i sufitu.

Żaluzje pionowe

Świetnie prezentują się w przypadku dużych, sięgających do podłogi okien. Oferowane przez nas osłony pionowe mogą zostać wykonane zarówno z aluminium, listków PVC, tkanin jak i drewna. System sterowania oraz rodzaj montażu uzależniony jest od preferencji Klienta.

Produkty:

Żaluzje drewniane 25 mm Możemy je wykonać w systemie standard, czyli do ustawiania kąta listewek żaluzji służy drewniane pokrętło, a do podnoszenia sznurek z drewnianym uchwytem. Opcjonalnie, do okien uchylnych wykonamy żaluzję z bocznym prowadzeniem linkowym lub wspornikiem listwy dolnej.
Żaluzje drewniane 25mm/50mm Żaluzje drewniane zarówno 25mm jak i 50 mm możemy zamontować we wnęce. Trzeba wówczas zwrócić uwagę na możliwość otwierania okna. Do regulacji położenia listewek oraz podnoszenia i opuszczania możemy zastować komplet sznurków, mechanizm korbowy, silnik elektryczny.
Żaluzje aluminiowe Aluminiowe standard to tradycyjne żaluzje sterowane sznurkiem i plastikowym pokrętłem. Montowane są do wszystkich okien, a także do konstrukcji stalowych i aluminiowych. Dostępne jako żaluzje drewnopodobne, perforowane oraz wszystkich kolorach w naszej ofercie. Żaluzje standard są proste, trwałe, wygodne w użytkowaniu, wszystkie te cechy pozwalają na zamontowanie ich niemal wszędzie, nawet jako zasłonę wnęk.
Żaluzje panelowe Pasy mocuje się na rzep, co ułatwia czyszczenie tkaniny. Zalecana maksymalna szerokość 800 cm (uwaga - powyżej 580 cm szyna łączona). Zalecana szerokość paneli to ok. 40 - 100 cm (minimalny zakład paneli 5 cm). Profile i akcesoria dostępne w kolorze białym. Istnieją dwa typy sterowań: sznurek i rączka.Szyna może posiadać od 2 do 5 torów. Żaluzja może się zsuwać na jedną stronę lub rozsuwać na boki jak kurtyna.
żaluzje panelowe Zasłony panelowe "panel track" to nowa atrakcyjna forma do dzielenia przestrzeni oraz przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni. Zasłony panelowe możemy obsługiwać ręcznie lub elektrycznie, a możliwość montażu we wnęce okiennej, na ścianie lub suficie tworzą produkt nowoczesny i ciekawy uwagi.
Żaluzje pionowe Verticale nadają się równie dobrze do zasłaniania okien jak również do tworzenia między innymi ścianek działowych. Szeroka gama kolorystyczna żaluzji pionowych zawiera materiały z atestami na niepalność oraz higienicznymi. Verticale możemy także wieszać na powierzchniach skośnych.
Copyright 2010: ESTERA Dekoracje Okienne
| 02-695 Warszawa, ul. Orzycka 12, woj. mazowieckie

tel. kom: 533 685 912, email: [email protected]