Rolety aluminiowe


Nie można nie docenić zalet, jakie dają naszemu domu solidne rolety zewnętrzne. To nie tylko dekoracje okienne, a element wyposażenia łączący w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór zewnętrznych rolet aluminiowych, które skutecznie chronią przed włamaniem. Stworzone są one z materiałów odpornych na wybicia, zagniecenia, przełamania czy nawet uderzenia.

Oprócz tego rolety zewnętrzne stanowią idealną ochronę przed dźwiękiem – skutecznie oddzielają wnętrze domu lub mieszkania od ruchliwych ulic lub innych źródeł uciążliwego hałasu. Do ich zalet należy także doskonała ochrona przed nasłonecznieniem, nawet w upalne dni. Ten sposób ochrony okna sprawdza się nie tylko latem, ale też zimą – stanowi świetną izolację termiczną każdego lokalu.

Dobierz rodzaj do własnych potrzeb

Wszystkie modele rolet zewnętrznych składają się z pancerza, prowadnic i kaset, które zostały wykonane z solidnego aluminium. Możesz zdecydować się na wersje, w których prowadnica i kaseta zostaną pomalowane na dowolny, wybrany przez Ciebie kolor. Dzięki temu dopasujesz je idealnie do elewacji budynku czy stylu architektonicznego całego obiektu. Możesz także postawić na wyposażenie, którego pancerz wykonany zostanie w strukturach drewna.

Montaż jak sama nazwa wskazuje odbywa się od strony podwórza, a nie od wewnątrz domu. Można dokonać instalacji na budynku już istniejącym montując kasetę na elewacji. W nowych obiektach, jeśli decydujesz się na ten rodzaj ochrony już na etapie budowy można zamontować je w systemie podtynkowym. To obiekty z możliwością sterowania elektrycznego lub ręcznego.

Rolety zewnętrzne podtynkowe
Rolety zewnętrzne natynkowe
Galeria/Realizacje
Copyright 2010: ESTERA Dekoracje Okienne
| 02-695 Warszawa, ul. Orzycka 12, woj. mazowieckie

tel. kom: 533 685 912, email: [email protected]