Plisy


Postaw na jedne z najbardziej uniwersalnych dekoracji okiennych, które łączą w sobie użyteczność i klasyczną elegancję. To plisy, które w ciepłe dni doskonale ochronią przed wpadającym przez okna słońcem. Oprócz walorów użytkowych dodają przy tym wnętrzu nieodpartego uroku i wrażenia lekkości - w przeciwieństwie do tradycyjnych firan czy topornych zasłon.

Wybierz wersję idealną dla Ciebie

Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór plis – aż w dwustu różnych wzorach i kolorach. Dzięki temu idealnie dopasujesz je do stylu aranżacji Twojego wnętrza – zarówno minimalistycznego, nowoczesnego, jak i tradycyjnego. Masz możliwość wyboru nie tylko wyglądu, ale również cech świadczących o funkcjonalności plis – posiadamy do wyboru wersje z możliwością zastosowania w jednej osłonie aż dwóch tkanin o różnej przepuszczalności światła.

Zapewniamy również o trwałości i wytrzymałości naszych dekoracji okiennych. Wszystko dlatego, że zostały one wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nawet wersje o dużej przepuszczalności światła słonecznego są odporne na przerwania czy strzępienia. Wszystko to sprawi, że będziesz mógł cieszyć się ich doskonałym wyglądem nawet przez długie lata użytkowania.

Nie tylko w standardzie

Myślisz, że plisy to rozwiązanie, które można zastosować jedynie w oknach o standardowym, prostokątnym kształcie? To nieprawda! Można ozdobić nimi także wersje mniej typowe, o zróżnicowanych kształtach. Możliwy jest ich montaż w otworach trójkątnych, półokrągłych i innych. Ich instalacja odbywa się w samej wnęce okiennej.

Możesz zdecydować się na wersję sterowaną ręcznie lub elektronicznie.

Galeria/Realizacje
Copyright 2010: ESTERA Dekoracje Okienne
| 02-695 Warszawa, ul. Orzycka 12, woj. mazowieckie

tel. kom: 533 685 912, email: [email protected]